Detoks (Tarczyca, Alergia)

Dodano 11 września 2017, w Bez kategorii, przez Wiolcia4

Hej Ponownie.

Natknęłam się na filmik, w którym był wywiad z kobietą u której dzięki Diecie Odkwaszającej pozbyła się guza piersi, niedoczynnością tarczycy i Hasimoto. Po 3 miesiacach diety pozbyła się guza w piersi. Pierwszy krok to odpowiednie nawodnienie.

Ja funkcjonuję jak Ona, wówczas gdy zaczynała swoją przygodę z wodą. Nie miała nawyków picia wody po 1,5-2 l dziennie, na śniadania jedynie piła kawę, a dla niej woda była do zmywania, odruchy wymiotne to coś co ja znam, znałam bo powoli, powoli się przyzwyczajam, robię małe kroczki. Największy problem miałam gdy nagle wypiłam 3 szklanki wody w godzinę. Chyba głupio zrobiłam, bo takie szybkie picie wody było dla mojego organizmu szokiem, takim, że przez 2 godziny chodziłam co dziesięć minut na siku :) już zaczęło mnie to denerwować. Mąż pił i nie chodził tyle i nie wiem z czego to jest spowodowane, czy mam coś z pęcherzem? Mam wrażliwy? Może dlatego, że nigdy nie piłam wody w takich ilościach nawet w najgorętsze lato.

Po prostu trzeba znaleźć swój sposób picia wody.

Poza tym ta kobieta oczyszczała sobie jelita jakimiś preparatami (Oczywiście link do tego wywiadu dodam na końcu) no i oczywiście dieta, oczyszczanie.

Podeszłam do tego filmiku jak zawsze pozytywnie, zawsze do nowych rzeczy podchodzę pozytywnie, nie myślę „No jasne, ale bujdy”. W gruncie rzeczy nie wiem czy ta kobieta mówiła prawdę, ale dlaczego miałaby kłamać?  Wszędzie gdzie szukałam o zaniku jakiejś choroby i detoksu ktoś dobrze się o tym wypowiadał. Oczywiście nie jest łatwo wytrwać, bo są kryzysy, ale chyba warto, jeśli moje hormony mogą się ustabilizować.

Zaczęłam szukać dalej i dalej i doszłam do wniosku, że to jest cudowne, ten cały detoks.

Oczywiście poza Tarczycą i guzami można zwalczyć alergie, nadciśnienia, tiki nerwowe (podam link do wywiadu na końcu, choć o tikach nie jestem przekonana) A nawet Bezpłodność. Oczywiście nie sugerujcie się tym co mówią o wodzie Coral mine, czyli wodzie z koralowców. Zwykła woda lub woda alkaliczna może sama pomóc, i również po zwykłej wodzie wychodzą toksyny. Na pewno zaoszczędzimy sporo pieniędzy ;)

Na dziś to koniec, następny post zrobię o tym jakie produkty można jeść, a jakich unikach. Jeśli komuś nie chce się kupować książki O Detoksie to mogę nawet podpowiedzieć jak zacząć detoks i może razem zaczniemy nasze postanowienie. :)  Poniżej podaję linki:

 

Alergie da się wyleczyć, astma, tiki.   

Bezpłodność: 

U 60% ludzkości znajdują się robaki. Czego nie lubią, jak ich się pozbyć? 

Wszystko co musimy wiedzieć o oczyszczaniu organizmu. POLECAM!!! 

Buziaki :*

Otagowane:  

Jedna odpowiedź na Detoks (Tarczyca, Alergia)

  1. ~baptised with a perfect name pisze:

    dieta powinna byc stylem zycia :) a propo wody – wypijam czasem 4 l dziennie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>