Leczenie dietą (Komórki Rakowe)

Dodano 24 sierpnia 2017, w Bez kategorii, przez Wiolcia4

W 20 wieku Biochemik Otto Heinrich Warburg odkrył, że przyczyną raka jest zbyt duża kwasowość ciała. Za to odkrycie, w roku 1931 zdobył nagrodę Nobla w dziedzinie medycyna.

 

Dr. Otto Heinrich

 

Jeśli ciało jest poniżej normy czyli nasze PH wynosi 7,365 powoduje, że jesteśmy zakwaszeni.

Dr Warburg zbadał metabolizm komórek rakowych i odkrył że PH poniżej 6.0 sprzyja aktywacji tychże komórek.

Ma to związek z produkcją kwasu mlekowego i wzrostem CO2. Alkaliczne PH pozwala na utrzymanie w zdrowiu naszego ciała.
Oto jego wypowiedź podczas odczytu medycznego: „Komórki raka są kwasowe, podczas gdy zdrowe komórki są alkaliczne. Woda dzieli się na cząsteczki H+ i OH-. Jeżeli jest nadmiar cząsteczek H+ to jest kwaśna, jeżeli przeważają cząsteczki OH- to jest alkaliczna”.
W swej pracy postawił również stwierdzenie:
„Nie dobór tlenu i kwasowość to dwie strony tej samej monety. Jeżeli masz jedno to z pewnością masz i drugie.”
„Wszystkie normalne komórki bezwzględnie wymagają tlenu, natomiast komórki rakowe mogą żyć bez tlenu-zasada nie posiadająca żadnych wyjątków.”
„Pozbaw zdrowe komórki tlenu na 48 godzin i mogą one stać się komórkami rakowymi.”
Dr. Warburg odkrył również, że Komórki rakowe są beztlenowe  i nie mogą przetrwać w obecność wysokiego poziomu tlenu, który jest w organizmie alkalicznym. Najszybszą metodą jest picie specjalnie alkalizowanej wody.
Oczywiście można również przejść 2 tygodniowy detoks , następnie po skończeniu go żyć alkalicznie, zachowywać alkaliczny styl życia. Nie wracać do złych nawyków żywieniowych. 

Polecam sięgnąć do książki Beaty Sokołowskiej „Alkaliczny Styl życia” oraz „Alkaliczny Detoks”

Opisuje w niej również swój przypadek, co można zrobić by być zdrowszym, fizycznie jak i duchowo. Jak przestawić się na taką dietę, co wyeliminować, czego potrzebuje organizm. W książce Alkaliczna Dieta podaje przepisy i ustala grafik jedzenia na 10 dni. (Jeśli dobrze pamiętam) Podaje różne rodzaje detoksu. Od trudniejszego jak głodówka sokowo-wodna, po łatwiejszy, Warzywno-owocowa, a także dieta warzywno owocowa z kaszą gryczaną. 

Można znaleźć dietę na odrobaczenie (o tym napisze w następnym poście, po wakacjach.) o tym jakie choroby można wyeliminować (również o tym napisze po wakacjach) Jak stać się lepszą wersją siebie.

To dziś na tyle, mam nadzieję, że was nie zanudziłam. Polecam przeczytać te książki, sama je wciągnęłam w dwa dni.

Z innych rzeczy to Parowar został użyty, a i zakupione zostały paski lakmusowe do mierzenia PH, powinny przyjść jutro. Ciekawa jestem czy mój organizm jest bardzo zakwaszony czy nie jest tak źle ;)

Ziółka wspomagające kupione, menu przeczytane od deski do deski, zaznaczone co mi wpadło w oko. Czekam, a tymczasem lecę się pakować ;)

Po wakacjach kolejny post w tym stylu, oraz parę zdjęć z Wrocławia ;) (ale będzie wydaje mi się osobny post, zobaczymy)

Buziaki :*

 

Jedna odpowiedź na Leczenie dietą (Komórki Rakowe)

  1. ~Maria pisze:

    Z zaciekawieniem przeczytałam twój wpis :) Muszę częściej odwiedzać ten blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>